Ödeme ve Teslimat Şartları


Ödeme ve Teslimat


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak


 Ödeme ekranında havale/EFT yöntemini seçerek Ziraat Bankası hesabımıza yapabilirsiniz.


 2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile


 Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Iyzico altyapı sistemi ile güvenli bir şekilde yapıp aldığınız ürünün uygunluğuna bağlı olarak online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.


 3) Sipariş Bedeli İadesi 


 Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Yeni Oya Kozmetik Ürn. San ve Dış Tic. Ltd. Şti. beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 


 4) Teslimat 


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 


 Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 


 Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurt içi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir. 


 5) Ödeme Takibi 


 Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 


 Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.


 Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 


 Lütfen dikkat ediniz!


 Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 


 Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 


 Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu info@hyadora.com e-mail adresine bildiriniz. 


 Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.


 Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.


İletişim : info@hyadora.com