Hakkımızda


HAKKIMIZDA


Hyadora.com, tüketicilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dermo-kozmetik, cilt bakımı, nemlendirici, doğal sabun, ve cilde dost sağlıklı iç giyim ürünleriyle hem kendi markasıyla, hem partnerlik yaptığı diğer markalarla mükemmel ürünleri tüketicilere hızlı, güvenilir, siparişlerinin en başından tüketici memnuniyetinin kabul gördüğü en son noktasına kadar tamamen müşteri memnuniyetini baz alarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Kökleri 1982 yılına değin uzanan ve sağlık – hizmet sektöründe bulunan tecrübeli yöneticileri ile yoluna başlayan Yeni Oya Kozmetik, 2018 yılında HYD HYADORA markası altında tüm Türkiye’de eczaneler, son tüketiciler ve Dünya’da bayi ve toptancıları ile hem ulusal, hem uluslararası pazarlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkezi İzmir’de bulunan firmamızın hem e-ticaret faaliyetleri için geniş bir ofis – depo alanı, hem ürünlerimizin doğru şekilde muhafaza edilmesi için gerekli hijyen sağlık koşulları mevcuttur.Hyadora.com adresinde siparişleriniz çoğunlukla 15:00’dan önce aynı gün, 15:00’dan sonra ertesi gün olmak üzere en hızlı şekilde kargo teslim edilir.


Ödemeleriniz İyzico altyapısı ile kredi kartlarında %100 güvenli bir şekilde sorunsuz ve 3D güvencesi ile yapılır.


İade ve değişim konusunda Hyadora.com her zaman sizin yanınızdadır. İade ve cayma koşulları çerçevesinde aldığınız ürünü daha sonra kullanılabilir şekilde olmak kaydıyla gönül rahatlığıyla iade edebilirsiniz.


İletişim :                 Yeni Oya Kozmetik Ürünleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

                                 8265/1 sok No:3 D: 29 Ataşehir/Çiğli/İzmir/Türkiye

                                 Çiğli VD 9480471333

                                 Telefon: +90 555 724 86 66

                               

                                 Çalışma saatleri içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

                                 Çalışma Saatleri

                                 Hafta içi:      09:00 – 19:00

                                 Cumartesi:   09:00 – 14:00

                                 E-posta: info@hyadora.com